O mnie

Jako Rodzice najlepiej odpoczywamy blisko natury i wiemy też, że nasze dzieci są wtedy najszczęśliwsze.  W MIMIKI chcę przenosić Was do świata dziecięcej wyobraźni, która najlepiej rozwija się właśnie w bliskości z naturą. Was - Dzieci i Rodziców, bo to przecież właśnie My – dorośli, pokazujemy świat, opowiadamy, czytamy…a ten wspólnie spędzony czas jest bezcenny. Chcę także, aby dziecięce pokoje pobudzały miłość do natury wśród ich małych mieszkańców, tworząc wyjątkowy leśny klimat. 

Kiedy patrzę na moje dzieci - Jagódkę i Mikusia nie mam wątpliwości, że ich wyobraźnia nie ma granic. Ich świat jest niesamowity, pełen przedziwnych stworzeń i wymyślonych przyjaciół. Uwielbiają bajki i opowieści, te śmieszne, ale też te z morałem, które uczą, pomagają oswoić lęki, pokazują świat dorosłych. Zeszłej zimy codziennym rytuałem było przedstawienie. W prowizorycznym, kartonowym teatrze, który za każdym razem szybko się niszczył. Potrzebny był taki prawdziwy, który oprócz tego, że funkcjonalny musiał być ładny. I tak właśnie w mojej głowie zakiełkował pomysł na zaprojektowanie teatrzyku MIMIKI - z prawdziwą "dorosłą" scenografią i wyjątkowymi postaciami. Z naturalnych materiałów, który służy do zabawy, a nieużywany nie leży w kącie, ale jest wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Teatrzyki MIMIKI to mój autorski projekt, a powstają, podobnie jak poduchy, w małej pracowni krawieckiej w Sulejówku, powoli i z pasją.

Wcześniej dekorując pokój naszej małej Jagódki nie mogłam także znaleźć obrazków, które pasowałyby do moich wyobrażeń o prawdziwym lesie. Musiałam więc stworzyć je sama, pędzlem i ulubioną akwarelą. Bo malowanie było moją pasją (choć zapomnianą) od dziecka. A teraz chcę się z Wami nimi podzielić. Każdy będzie malowany specjalnie dla Waszego Malucha, z miłością i zaangażowaniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl